METODĚJKY prodej

metodejky_vanoce

Léčivé šamanské karty slaví rok!                                                                                                                   A za tu dobu pomohly již spoustě lidem. Podarujte někoho o těchto vánocích, ať i ostatní mají sílu.                                                                                                                                                                     Krásné svátky

Milí přátelé,
s velkou radostí si Vám dovoluji nabídnout léčivé šamanské karty Metodějky, které jsem vytvořila a které právě spatřily světlo světa! Spolu s Ivou Bartůňkovou jsme jim daly finální podobu a jsou k prodeji za 280 Kč.

Tyto šamanské karty nejsou přímo vykládací, ale silové. Mohou Vám díky síle pomoci při řešení Vašich problémů, dát sílu na změnu, na to co řešíte nebo potřebujete. Vytvořila jsem je ze svých obrazů a každý má svůj příběh a zkušenost. Stačí karty zamíchat a vytáhnout tu správnou kartu naspodu balíčku. Přečíst si text na zadní straně a spolu s obrázkem na sebe nechat působit. Dobré je pak mít kartu u sebe.

Můžete si je objednat na tel.: 604 251 957 nebo na emailu gabipol715@gmail.com

S přáním, aby i Vám přinesly sílu a čaro ve Vašem životě. Spokojenost, lásku, zdraví a štěstí a pomohly ke změnám, které jsou ještě před Vámi!

Gabriela

 pro zvětšení rozklikněte obrázek
Karty_Metodejky

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *