ŠAMANSKÉ VZDĚLÁVÁNÍ

5 thoughts on “ŠAMANSKÉ VZDĚLÁVÁNÍ”

 1. Pojetí šamanské cesty, jak jej předává Gabka Polačková, je pro mně obrovskou inspirací. Čistou a citlivou formou dokáže dovést toho, kdo opravdu chce nalézt, ke všem odpovědím a odkryje i nejhlubší roviny existence tomu, kdo je připraven…Jsem vděčný, že můžu čerpat a učit se z této nádherné studnice vědomí.

  Daniel Trombík Třinec

 2. Šamanku Gábinku znám již přes deset let. Postupně jsem objevila její úžasné léčitelské schopnosti. Byla jednou z těch, kdo mi nejvíce pomohli v nejtěžšich chvílích. Právě ona mi otevřela nové obzory v mém životě a pomohla mi svým šamanským léčitelským uměním nastoupit skutečnou lečivou cestu, nejen pro mé tělo, ale hlavně pro mou Duši. Nesmírně si jí vážím a v současnosti i s pokorou a úctou skrze její semináře sama získavám znalosti v oblasti šamanského vzdělávání. Je nejen skvělá léčitelka, ale i trpělivá a výborná učitelka.
  Šárka Hošková Spojené státy

 3. Gábinu – přítelkyni, šamanku, matku – znám přes 15 let a jsem vděčná, že jsem ji potkala. Provází mě po krkolomných cestách v těžkých chvílích, má dar a schopnost ukázat světlo a směr i tam, kam já zatím nedohlédnu. Láskyplně otře moje slzy, pohladí a poskládá moji Duši , posouvá dění vpřed. Velmi oceňuji její upřímnost a jasný vhled do situace . Gábino, hodně štěstí a děkuji.
  Vlaďka Olšerová

 4. It is always great to work as a photographer with Gabriela – she always encourages a whole new perspective of art. Beyond photography, we have a strong spiritual bond that helps me contionuosly in my life journey.
  Leo Bally, Mnisek pod Brdy

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *